Doradca Techniczny w Dziale Sprzedaży

Wrocław, Polska

Zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie działu handlowego we wszystkich jego działaniach

  • Przygotowywanie zestawień materiałowych do wycen

  • Opracowanie ofert i materiałów do ich przygotowania

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • Koordynacja obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Znajomość zagadnień i rynku elektryki, automatyki, systemów sterowania

  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

  • Sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych, w tym MS Office

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

                        Oferujemy

                        • Elastyczne godziny pracy w oparciu o umowę o pracę,

                        • Atrakcyjne wynagrodzenie,

                        • Szkolenia specjalistyczne, możliwość praktycznego poszerzenia swojej wiedzy

                        • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole.